| alex055 a întrebat:

De o luna si ceva intretin relatii sexuale cu aceeasi persoana cu si fara prezervativ. Ultima oara, fiind acum 5 zile, am facut-o si cu prezervativ si fara. Iar azi am observat ca mi-au aparut niste puncte rosii si o senzatie de mancarime. Senzatii de mancarime am aproape mereu daca folosesc prezervativ. Poate sa fie vreo iritatie din cauza prezervativului?

Răspuns Câştigător
| MichailOfilescu a răspuns:

Din pacate ai luat toate boalele din lume si o sa ramai fara putulica, se usuca si cade.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, el se enervează. Crede că faci cu o femeie de cauciuc.

| mihai69 a răspuns:

E posibil. Mergi la un alergolog.

| Aditu94 a răspuns:

Probabil esti iritat la latex