| anonim_4396 a întrebat:

De o luna tot vorbesc cu un baiat pe internet,dar noi ne cunoastem doar asa din vedere.El era plecat dincolo, iar maine o sa ma intalnesc cu el.Nu stiu ce ii cu mine,am asa mari emotii, niciodata nu am mai patit asa ceva.Mi-e rusine de el, nu stiu ce se intampla cu mine.

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Probabil si el are exact aceleasi emotii ca tine. happy
Nu uita sa fi amuzanta, si placuta, poate chiar va veti intelege foarte bine si veti fi impreuna o bucata mai lunga de vrema. :->

Bafta, mult succes, si toate cele bune!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Stai linistita, stapanesteti emotiile si intalnestete cu el, probabil ca ai aceste sentimente ca simtit ceva puternic pentru el.Succes!

| Soowhaat01 a răspuns:

Asta da semn ca s-ar putea sa il iubesti.

Daca si el simte la fel eu as zice sa va croiti un viitor impreuna.

Si emotiile sunt ceva normal, la orice fata, dar si baiat.

Succes!