| Alessiaioana a întrebat:

De o vreme baiatul pe care il plac ma cam evita si mentionez ca nu i am facut nimic(el stie ca il plac)oare ce se intampla?sad

Răspuns Câştigător
| hotshotb a răspuns:

Stie ca il placi si poate nu simte acelasi lucru ca tine. poate te evita ca sa nu iti dea sperante false.Sau poate l-ai surprins si acum nu mai site ce sa faca.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu te place...

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Este confuz. brobabil ca ceva din mediul inconjurator il afecteaza. poate amintirlie din trecut. dar ar trebui sa fie o fata ca sa gandeasca asa de profund. cel mai probabil nu ii place ceva la tine si nu stie cum sa ti-o spunasad