| DeeDee_4511 a întrebat:

De obicei va indragostiti repede? happy

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu, ma indragostesc foarte rar si cand mi se intampla asta, dureaza luni intregi!

| anaid a răspuns:

Da,si imi trece la fel de repede.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sincer.Da!

| Daria a răspuns:

Nu...M-am indragostit o singura data, acum, la 14 ani si inca sunt indragostitia de el.Din pacate nu e reciproc sentimentul,dar ma multumesc cu faptul ca il vad in fiecare zi la scoala...happy
Totusi, multi cred ca se indragostesc (tot timpul) chiar daca doar plac acea persoana, e mai mult atractie fizica.Pentru mine termenul de "indragosteala" inseamna mult mai mult, aproape ca iubesc acea persoana...parerea mea.happy

| MaeRi a răspuns:

De indragostit repede nu, sunt multi care zic ca se indragostesc repede dar de fapt acel lucru este doar o ''actractie spirituala sau fizica'', pentru a te indrgosti cu adevarat dureaza destul de mult.Asa ca as putea zice ca nu ma indrgostesc repede.

| ProjectJackpot a răspuns:

Extrem de repede si imi pare raustraight face

| coolgirl97 a răspuns:

Nuh de la simpatie la dragoste trec foarte rapid, ma atasesz usor de pers!

| Darkfable a răspuns:

Eu unul ma indragostesc foarte rar deoarece cred ca nu se mai merita, dar totusi cand o fac ceea ce am facut-o tine de vreo 2 3 ani si inca continua.

| relaxx a răspuns:

Depinde de persoanatongue

| oly_7105 a răspuns:

Sincer nu... adica ma indragostesc o data si bine...si imi trece si destul de greu happy

| Αγαηηε a răspuns:

De obicei eu nu ma ''indragostesc'' in adevaratul sens al cuvantului... e doar o prostie in mintea mea rolling on the floor eu zic ca sunt indragostita dar nu sunt de fapt straight face inca nu mi-am gasit ''printul'' puppy dog eyes

| DouaPuncteIcsDe a răspuns:

Extrarepede! daca vad un baiat dragut imi vine sa innebunesc!