| anonim_4396 a întrebat:

Cat de repede va indragostiti?

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ma aprind repede dar ma sting la fel de repede.

| BassHunter13 a răspuns:

Eu am 20ani si sincer doar doar o singura data m-am indragostit la 17 ani..Am mai avut relatii dar numai o singura data am fost indragostit.Ii o chestie tare dar daca nu poti sa ai parte de persoana de care esti indragostit esti foarte rau!

| RAY a răspuns:

Sa stii ca rapid daca imi place acea fata

| Demonull a răspuns:

Greu si rar, din fericire.E un mod de a nu fi ranit mai des.In fond, orice ''dragoste'' se termina prost.

| Madayna a răspuns:

Sunt greu de cucerit.

| sayWhaaat a răspuns:

Depinde de fata si de timpul pe care il petrec in preajma ei.
In general e vorba de cel putin 1 luna.

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Cam repede, din păcate.

| Zerathull a răspuns:

Prea repede.

| fotbalistata a răspuns:

Iubirea adevarata se demonstreaza in timp, nu ai cum sa iti dai seama imediat daca esti indragostit sau nu.eu m-am indragostit lulea acum 8 ani de sotul meu.