| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca cel mai rapid (si legal) filme?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Nu stiu cat de legal e, dar multa lume foloseste. De curand am descoperit ApexDC++
Gasesti sa descarci foarte multe, filme, muzica, nu are cum sa nu-ti placa! Il poti descarca de aici:
http://www.hit.ro/downloads/utilities/apexdc-1-1-0

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De pe YouTube, Googlevideo etc. poti descarca gratuit, iar contra cost poti descarca (cu licente) orice filme, de pe diferite site-uri abilitate de producatorii filmelor.

| viorel2c a răspuns:

Legal inseamna sa dai si niste bani datorita drepturilor de autor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fast and furious 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The fast and the furious 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

American Pie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Free download manager

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valea Lupilor Serial Turcesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi site-uri care uploadeaza filmul pe mai multe hostu-uri si ai mai multe variante de download in functie de viteza, iti alegi de pe ce host vrei sa downloadezi. Exemplu www.onlyus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe filmealese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://arttfill.8forum.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tom yum goong (2005)