| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca filme gratuit si legal?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Filme gratuite si legale poti descarca numai cele care sunt Creative Commons. Adica cele pe care creatorii lui le-au pus la dispozitie publicului larg pentru reutilizare cu anumite conditii. O metoda ar fi sa vizionezi filmele online, sau daca vrei neaparat sa descarci filme poti folosi conexiunile p2p, dar asta pe riscul tau.

| B0ne a răspuns:

Toate filmele pe care le descarci de pe net, sunt loate ilegal. Legal e atunci când mergi și-l cumperi filmul respectiv.

| PhooThay a răspuns:

Si gratuit si legal, nu exista. Ori alegi gratuit si ilegal ori pe plata si legal. Vezi DC ++ sau u torr