| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a întrebat:

De unde pot descarca Sange albastru de Melissa de la Cruz? Sau macar unde o pot citi online?
fundita!(scuze de categorie dar e cea mai populara)

2 răspunsuri:
| Elizeee a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/134967525/Sange-Albastru-Vol-1. Aici poti sa citesti online Sange albastru. FUNDAAAAAA?

| franciza a răspuns:

Buna e cam greu sa citesti online cred ca cel mai bine ar fi sa o cauti la biblioteca si eu am incercat dar pana acum nu am reusit si nici timp sa mearga sa o caut la librarie sau biblioteca nu am