| kymy a întrebat:

De unde pot sa imi iau un creion de ochi mai bun si cam cat costa? dar un corector? dar un anticercan? dar un creion pentru sprancene? scuze categoria

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu îți recomand site-ul http://cosmetic-style.ro/.Are numai produse bune, de la L'oreal,MAC, Maybelline, Revlon, ș.a.m.d.
În stânga sunt categoriile.
Baftă!

| ynna93 a răspuns:

Avon.multe persoane folosesc si sunt multumite de ele.

| Helpmeeveryday a răspuns:

De la Oriflame.Eu imi cumpar mereu lucrurile strict necesare femeilor de la ei si sunt foarte bune.Un creion cam in jur de 10lei si ceva.Depinde ce fel.Repet sunt foarte bune, dovada si pretulhappy.

| BelieveMe a răspuns:

Sephora