| anonim_4396 a întrebat:

Kit de sprancene sau creion de ochi?
Pe care sa il folosesc pentru a-mi contura sprancenele si de ce?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Kit, arata mai natural, dar daca iti iei un creion trebuie sa alegi nuanta perfecta, plus ca cu creionul o sa-ti straluceasca daca este cald!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creion de sprâncene şi kit
Kit din ăla cu două culori, una mai deschisă şi alta mai închisă
Cu creionul îţi conturezi uşor forma, culoarea deschisă o foloseşti de unde încep sprâncenele, foarte puţin, apoi blenduieşti între cele două culori şi termini cu cea închisă.
De ce? Nu ştiu, eu nici nu mă pensez.

| Annamaria21 a răspuns:

Kit, creionul după câteva ore devine uleios si se vad urat sprâncenele, foloseste kit ul dar fara ceara aceea de fixare

| Gabriela0213 a răspuns:

Kit-ul confera un look mai natural in schimb creionul le prea „umple", ca sa zic asa. Sper ca te-am ajutat!

| RamonaFD a răspuns:

Kit'ul de sprancene te ajuta sa obtii un look mai natural