| MadalinDns a întrebat:

Ce cadouri oferiti anul acesta de valentine's day ...atat iubitelor cat si iubitilor?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună.
Eu i-am luat un cardigan din H & M + un gel de duş de la Avon + o ramă la care ataşez un portret de-al nostru făcut în creion, iar pe rama aceea pun piese de puzzle. Undeva o să-i scriu acolo pe ramă: 50 de motive pentru care te iubesc, dar o să fie doar 48 piese. Îl alt colţ o să scriu că n-a observat că-s doar 48 şi o să-i scriu că celelalte 2 sunt în inimă şi scriu: TE IUBESC!
Acesta este cadoul meu.
O seară bună!

| MadalinDns explică (pentru Neo12):

Foarte frumos! Felicitari!

| Neo12 a răspuns (pentru MadalinDns):

Mulţumesc frumos!

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Simpla mea prezenta este cel mai minunat cadou.