| Gooner a întrebat:

De vreo 1-2 ani, ma masturbez zilnic... ce se poate intampla? Pur si simplu nu ma pot abtine... maxim 3 zile rezist. Ce sa fac? Mentionez, am 18 ani.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa stai cu cineva amic sau parinte ca sa nu mai faci laba, nici prietena nu e o solutie buna pentru ca ea nu e toata ziua cu tine va veni la momentul ei stai linistit.

| unnimeni a răspuns:

Get a girlfriend dude!

| Andrulica a răspuns:

O sa MORI dracu rolling on the floor De atata placere laughing) O sa te transformi in SPERMA vierolling on the floor

| annna a răspuns:

O prietena este cea mai buna solutiewinking

| Darkfable a răspuns:

Aoleu! Cu siguranta nu e bine. Risti sa nu mai poti face copii sau cine stie probabil cand vei face dragoste nu vei mai simti placere, te vei obisnui cu "mana" pe cand femeia va fi pe planul doi. Off. Trebuie sa iti ocupi timpul cu altceva un joc, stai cu prietenii, evita sa fii singur filmele ce iti poate trezi dorinta de a te... Trebuie sa ai vointa sa scapi. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu ai si tu o prietena? o sa te inveti numai cu lucruri strimte si nu e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine ce faci ok pawinking

| Untouchable a răspuns:

Cred ca ai o pl de peste 23 laughing nici nu vreau sa ma gandesc cat e rolling on the floor app daca spui ca ai iubita da in ea pana sare in sus devil

| Gooner explică:

Andrulica : Da, frate si s-ar putea sa vin dpa tine laughing Lume, mentionez ca am iubita, si o facem mai mereu. dar tot imi vine sa o fac big grin

| d3ath3m0 a răspuns:

Mane o sa te transformi intru spermatozoid! wa taietzi mana laughing sau *** dezinstaleaza google laughingmane e grav...si eu o mai dau pe laba ca toti baieti da *** nu in fiecare zii laughing ai o problema... iatzi un hobby sau apucate de un joc, numara oi.fa ceva! bafta sper sa te lasi ca nu e bine