| CosminShAtat a întrebat:

Salut, am o problema destul de mare, de 2 zile după ce ma masturbez nu ejaculez. Menționez ca am 19 ani și ma masturbez aproape zilnic, pot deveni steril!?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o problema masturbarea sau ejacularea cu sterilitatea.
Tu ai o problema de alta natura si te sfatuiesc sa vizitezi un urolog, daca vrei ca in viitor sa fii capabil sa ai sex cu o fata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar putea fi mai multe motive/cauze care sa provoace o astfel de disfunctionalitate a aparatului tau reproducator si in astfel de situtii este recomandat sa fii consultat deun medic urolog specialist. Sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Sterilitatea e altceva. Caută net ce eşti om in toată firea.

| Pesmet1010 a răspuns:

Nu are treaba cu sterilitatea. Este ceva hormonal, mergi la medic si o sa-ti prescrie un tratament