| fetitata a întrebat:

Dece sunt baietii asa timizi?
Dece cand ii intrebi daca te place inroseste tot si spune"Nu"?
Dece spune "nu "si el se comporta unicat cu mine,nu ca si cu alte fete?
off.grele intrebari
Pentru cele mai bune raspunsuri dau Funda:*

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Depinde si de varsta baiatului happy

| Ammy93 a răspuns:

1) Pentru ca probabil nu au fost lasa-ti sa-si exprime sentimentele cand au fost mici si asta poate justifica timiditatea lor. 2) Pentru ca le e frica sa nu razi de ei. 3) Se comporta unicat, dar frica lor ii face sa fie diferiti de altii. Si din pacate asta ii afecteaza pe viitor. Baieti mai timizi de obicei au avut o viata plina de incercari, care s-au ajuns la esecuri si din cauza asta si timiditatea lor. Mai ales daca atunci cand au placut o fata aceasta a ras de ei, asta ii pune si mai mult urma pe viata lor. Sper ca am fost de ajutor

| nastydream10 a răspuns:

Probabil 1) nu te place 2) nu vrea sa sufere din nou baieti dupa ce au fost "raniti in dragoste" ori devin porci si se culca cu toate fetele care le ies in cale ori nu vor sa mai auda de relatii...