| Troublebro a întrebat:

am o intrebare... as vrea raspunsuri mai mult de la fete, ce parere aveti despre baietii mai timizi? Si despre zodia pesti?

Răspuns Câştigător
| Danapiandi a răspuns:

Intotdeauna m-am inteles cu pestii (eu sunt fecioara), iar in ceea ce priveste baietii timizi nu am nimic de obiectat, dimpotriva ma enerveaza cei care sunt prea indrazneti si tupeisti. Nu sunt bune excesele din nicio parte, e bine sa fie cate putin din fiecare. happy

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Idem eu.Nu trebuie să ai complexe pentru asta. Dacă tu consideri că eşti timid, înseamnă că încă nu ai găsit persoana care să te facă să te simţi în largul tău, să poţi fi tu însuţi fără temeri.Cât despre zodie...Şi eu tot zodia Peşti sunt.Să descriu zodia într-o singură frază - Se ştie că persoanele cu această zodie deţin cea mai mare sensibilitate.

| shtephie a răspuns:

Depinde, daca e timid, dar inteligent, atunci se poate purta o conversatie cu el si pe parcurs timiditatea va mai disparea. Nu prea am incredere in zodia pesti...

| mona a răspuns:

Baietii timizi teoretic sunt mai linistiti si despre zodie ce crezi ca pot spune, si eu sunt in zodia asta[e o zodie mai putin norocoasa cu suisuri si coborasuri]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce grad de timiditate exista. Un tip de pe TPU scria la un momendat ca oricine poate suporta un nesimtit, dar nu un bleg. Iar despre zodia pesti am o parere foarte proasta, la fel despre toate zodiile si prostiile voastre zodiacale.

| adrianamara a răspuns:

Se spune ca pesti sunt cei mai buni amanti asa am citit...iar baietii mai timizi probabil nu au intalnit persoana potrivita care sa-i determine sa se schimbe!

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Eu sunt berbec..si sunt o persoana care cade mereu in extreme..ba sunt foarte timida..ba sunt un vulcan activ..nu imi gasesc echilibrul.
dar stiu ca imi plac foarte mult persoanele timide..ma atrag. si ma simt mai bine in preajma unor astfel de persoane ^_^

| Troublebro explică:

Multumesc de raspunsuri, de fapt am intalnit persoana care m-a facut sa ma simt in largul meu si ma ranit sad...

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Troublebro):

Şi asta te-a făcut să te închizi în tine, să te izolezi de lume şi să-ţi fie teamă? Să-ţi spun ceva. Când se întâmplă un lucru rău, e bine.Pentru că întotdeauna ai ceva de învăţat din asta.Şi sunt lucruri care ne maturizează.Şi cred că nu ţi-am spus părerea mea despre băieţii timizi...Un băiat timid nu e idiot, fraier şi etc. aşa cum cred alţii.E doar prea diplomat încât să împărtăşească greutăţile vieţii, dorind să împartă doar bucuriile, pentru a evita îngrijorarea persoanei de lângă tine. Sper să înţelegi ce-ţi spun.O zi frumoasă îţi doresc.

| claudelle76 a răspuns:

Zodia pesti e cea mai dezvoltata din punct de vedere spiritual. Mie mi-au placut intotdeauna baietii timizi, parca e mai greu sa-i cuceresti si mie imi plac provocarile mari in viata. Dar nu fiecare peste este la fel ca alti pesti!