| anonim_4396 a întrebat:

Deci. A trecut o saptamana de la primul meu contact sexual care a durat vreo 1 min jumate 2.
Nu am greturi, capul nu ma doare, spatele nici atat. dar chestia e ca de cand am facut`o simt de parca as avea fluturi prin burtalaughing si uneori [ft rar] am o mica durere de burta in zona ovarelor. Ce inseamna? big grin fundita:*

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Eu laughing eu merit funda laughing!

9 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Ai avut un orgasm pe aripile vantului purtata de fluturi.
O sa pun un ecograf online si va controlez.laughing

| Ellenna a răspuns:

Multumesc laughing

| harciog a răspuns:

Parerea mea este ca v-ati intilnit 2 neexperimentati.

| Papusik a răspuns:

Daca a fost neprotejat, chiar daca nu a ejacuat in tine sunt multe sanse sa fii insarcinata.

| DoctorulLove a răspuns:

Ca a durat prea putin laughing, zau 1 min jumatate? Lasand gluma la o parte daca v-ati protejat nu ai de ce sa iti faci griji.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

La intrebarea ta nu nu stiu raspunsul. Dar ce fraier e ala nu a putut sta mai mult doar 1 minut 2 rolling on the floor

| uNNe a răspuns:

Doar atatlaughing) sincer faza este ca corpul tau mai vrealaughing fara caterinca nu e nimica ingrijorator funda?big grin

| Inessix a răspuns:

Inseamna ca a avut loc o schimbare in corpul tau. Si durerea poate fi una inchipuita. Sau din cauza ruperii himenului. Spun inchipuita pentru ca tu stii ce s-a intamplat. Daca nu ai fi facut-o poate nici nu dadeai importanta durerii.

| Andreea_6932 a răspuns:

Mahlaughing eu nu am mai vrut pentru ca mi-a fost frica.

Si nu a ejaculat in mine pentru ca nici nu a avut candlaughing

Da neh. era si asta o intrebarelaughing
Hai. care vrea funda?laughing ca nu stiu la care sa daulaughing