| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina. De ce atunci cand incerc sa ma masturbez frecandu-mi vaginul sau cand apas pe el simt o durere jos mai exact in zona ovarelor? E aceeasi senzatie ca atunci cand sunt la mestra. Asa de rau ma voi simti si cand voi avea primul contact sexual?

8 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

Iti vor iesi ochii pe acolo!
Nu mai fa asa ceva.

| a1m3r a răspuns:

Ceau si eu sunt virgin, vrei sa ne dezvirginam aman2, k si eu fac laba da nu e ca placerea cand faci un act sexual.

| danifx2 a răspuns (pentru a1m3r):

Stii u diferenta?
"fac laba da nu e ca placerea cand faci un act sexual."

| a1m3r a răspuns (pentru danifx2):

Presupun si eu ma.

| Spritero a răspuns:

Hopaa...ia uite ce face ea...XD te va durea un pic si dupa aia ai placere pe viatatongue

| mihaiii9 a răspuns:

Daca vrei ne masturbam amandoi

| evilestevil a răspuns:

Va durea ca dracu. happy

| Alexxx23345465 a răspuns:

Nu,depinde cum o sa-l faci, anal sau oralbatting eyelashes