| rozbombon a întrebat:

Deci acum 3 ani am fost cu un băiat ceva mai mare decât mine dar ne-am despărțit deoarece eram mai mică decât el și el vroia ceva mai 'serios'. În fine eu mi.am găsit alt băiat iar el la fel o prietenă. Acum o lună și ceva iar am început să vorbim si ne.am înțeles chiar foarte bine deparca ne știam de o viață. însă ne.am și văzut și de câte ori ne vedeam ne sărutam. el și în trecut cu toate ca avea prietenă( și acum are) mă căuta să vadă dacă sunt bine și chiar și acum îi întreabă pe prietenii mei de mine. L.am întrebat dacă încă mai ține la mine și mi.a spus ca poate și ca se tot gândește cum ar fi dacă am fi împreuna. Si mereu cand ne vedem imi face complimente. Într.una din zile ne.am văzut iar și mi.a spus ca spera să nu mă afecteze în vreun fel această ca să spun ' vrăjeală'. zilele astea nu mi.a mai dat nici un semn. ce părere aveți? eu nu mai înțeleg nimic. Recunosc ca mă simt puțin vinovata pt ca mam întâlnit cu fostul deoarece actualul meu prieten mă iubește foarte mult doar ca pot spune ca mai am sentimente și pentru fostul cu toate ca în acești ani am încercat să.l uit. Voi ce mă sfătuiți să fac?

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Imbracate sexy

| TheImpaler a răspuns:

Acum esti mai mare cu 3 ani...gandeste.

| qCrazyMan a răspuns:

Ce-ti spune inima big grin

| Daniela300 a răspuns:

Cat timp mai ai de gand sa pui intrebarea asta? Cred ca ai pus-o de 7 ori pe putin.