| Gogoasa24 a întrebat:

Deci acum ultima intrebare a mea, datorita carui fapt nu ma mai pot excita si nu mai prea am erectie (m-am uitat si la filme porno dar degeaba, nu ma excit)? Ce este de facut? Un raspuns serios va rog frumos. (Doresc sa ma excit din nou dar nu stiu din ce cauza nu ma mai pot excita, nici de la filmele porno) si nu am alta inclinatie sexuala, imi plac doar fetele, care poate fi problema, cum fac sa ma excit din nou si sa am o erectie beton? Sincer nu am avut iubita sau prietena niciodata, am incercat o data sa fac sex cu o fata dar aveam emotii si nu mi s-a ridicat, dar din cate am inteles la baieti nu e normal sa aiba emotii la primul contact sexual sau sa nu li se ridice, (am 19 ani), eu stateam doar in casa si ma jucam pe calculator, activitate fizica am avut ca am slabit ca mergeam la sala. Ce pot sa fac sa fiu din nou excitat si sa pot sa am erectie si sa fac sex?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT il vei primi de la psihoterapeutul sexolog, in cazul in care te vei hotara sa-l vizitezi pentru a fi consiliat. Sanatate!

| Gogoasa24 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu poate avea treaba cu urologia ca acolo am programare

| doctorandus a răspuns (pentru Gogoasa24):

Ba da, mergi intai la urolog si pe urma vezi ce-ti spune sa faci.

| Eteda a răspuns:

Vad ca te obsedeaza problema asta, du-te la doctor pentru a o rezolva, intr o alta intrebare ai spus ca nu te exciti langa o fata pentru ca te masturbezi si vizionezi filme pentru adulti prea des, acum ca nu te mai exciti nici la filme porno... du te la doctor altfel nu o sa rezolvi nimic, aici nu ti poate spune nimeni, nimic croncret,

| Gogoasa24 explică (pentru Eteda):

Ok dar sper ca nu e o problema permanenta și se poate trata nu vreau sa mor fără sa fac sex sau sa ma excit sau sa îmi fie draga o fata, vreau sa fac sex și eu.

| Eteda a răspuns (pentru Gogoasa24):

Eu te inteleg, dar pentru asta trebuie sa vorbesti cu un specialist, ca de pus diagnotice toti suntem buni, dar tu trebuie sa iti rezolvi problema la cineva pregatit pentru asta. Bafta