| Alaanonim2k20 a întrebat:

E normal sa mi se ridice cand vreau sa fac sex cu o fata numa dupa ce o pup sau un picut de preludiu? Si din ce cauza am erectie dar nu ma mai simt excitat, nu ma excit ca si la 17-18 ani? Am 20 de ani. Cand vorbesc cu o fata ce am face doar apare erectia dar nu ma mai excit, la (14-18) ani era diferit, ma excitam altfel, nici la filmele porno parca mi se par plictisitoare, se ridica doar, sa simt excitare nu, insa nu am probleme cu tetosteronul am facut analize.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa te obisnuiesti cu gandul ca dupa o anumita perioada de timp in care activitatea sexuala a fost mult prea intensa, uneori este posibil sa apara, sa se manifeste si instaleze starea de rutina. Care nu-i asa reprezinta asa numita intrare in ''moarte clinica'' a activitatii sexuale situatie care devine din ce in ce mai evidenta, in cazurile in care partenera de viata nu te mai atrage prea tare d.p.d.v. sexual.

Răspuns utilizator avertizat