| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 14 ani si eu si pretena la fel si suntem impreuna de o luna ne stim de pe net neam vazut o data infien vam mai povestit da as vrea sa ii dau papucii si parca nu ma lasa sufletul adica arata super bine fata si dupa mine nici nu prea se uita fetele si rar o sa mai fiu cu o fata ca asta cel putin asa cred. faza e ca cand ma gandesc ce papusa o sa pierd nu pot sa renunt la ea ce sa fac sa prind o data curaj si sa ii zic? O parasesc ca cred ca ea nu simte acelasi lucru pentru mine si nu cred ca nu mo inselat pana acum.sau u ma inseala.Deci nu e o relatie la distanta stam in acelasi oras si o pot vizita cand am eu chef am zis asta pentru ca am vazut ca unii incep sa zica pe aici ca e o relatie la distanta. si vreau sa o parasesc pentru ca chiar daca arata bine am imprsia ca ma inseala si parca nu prea are chef de mine si candneam vazut eu tot am rugat de ea sa ne vedem ca altfel nu ne vedeam nici acum cred.

9 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Fa ceea ce iti dicteaza inimawinking

| zeeeeeex a răspuns:

Fratioare nu trebuie sa te gandesti cat de bine arata si ca dupa cum spui tu fetele nu prea se uita la tine. Daca nu te simti bine in compania ei, oricat de frumoasa ar fi, nu continua. Stii dragostea nu e atat de complicata pe cat pare a fi. Allways have a open mind and take care!

| Eu4EverX a răspuns:

De ce vrei sa o parasesti ce tot nu inteleg?

Ca sa pari tu mai macho?

Nu va inteleg cu reletiile astea pe net!

| andrei a răspuns:

Eu zic ca ea ar trebui sa te paraseasca pentru cum vb de ea>:p

Fa in asa fel incat ea sa te apraseasca:p devino magarlaughing

| Gianni a răspuns:

Pai frate de ce vrei tu sa te desparti de ea? mai bine ramai cu eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare. Cand ai trecut ultima data pe la scoala?

"faza e CA CAND"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci uite cum faci: zi-i ca vrei sa-ti faci o prietena noua pe nume Gramatica si ca n-o sa mai ai timp si pentru ea. O sa izbucneasca in lacrimi, o sa te implore sa nu faci gestul asta, dar tu sa fii tare si hotarat in intentia ta. Pana la urma ea are de pierdut un flacau ca tine.

| GabrielaIoana a răspuns:

Pai daca e relatie la distanta si nu prea va vedeti degeaba e o,, papusa". Cauta o fata careia sai iasa in evidenta si personalitatea nu doar frumusetea.Si eu am avut o relatie de genu asta timp de 6 luni da pana am renuntat la acel baiat. mi-am dat seama ca degeaba am un,, bibelou" langa mine daca tot ce-mi place e doar felu cum arata. Si in ceea ce priveste modul tau de gandire,, dupa mine nici nu prea se uita fetele" nu sunt de acord... poate nu iti dai u seama da sunt convinsa ca candva de care nici nu sty te simpatyzeaza.Ai si tu mai multa incredere in tine! Daca vrei sa mai vb mai detaliat da-mi mesaj cu idul tauwinking

| andrei2000_2346 a răspuns:

Pai daca arata super bine de ce vrei sa ii dai papucii?straight face