| ilinca997 a întrebat:

Hey! Intrebarile astea sunt pentru baieti Va plac fetele cu forme sau cele mai slabe? Care parte a corpului va place cel mai mult la o fata? Stiu ca toti baietii sunt diferiti si fiecare are pararea lui, dar vreau sa vad ce spuneti voi.

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Pe mine cel putin ma atrag fetele cu forme. Dar nu pot spune ca o vreau daca imi place cum arata.

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Pai sa arate bine cat de cat asta e si normal. Dar mai conteaza si cum se comporta si personaliatate au nu ca unele care le cunosc care numa fumeaza si beau nu vreau sa aud de genul asta de fete.
Deci sa fie placut sa stai cu ea.