| Bianca_3195 a întrebat:

Deci, am 16 ani, sunt din braila.momentan sunt plecata in franta.aici am intalnit un tip.ne intalnim pe strada in fiecare zi si el se uita la mine si zambeste, ne-am intalnit si pe o terasa si el se uita fix in ochii mei. Oare ma place? Problmea e ca eu nu prea stiu franceza.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai daca iti place si tie de el, ce ar fi sa-i propui sa te invete el?!

Asta numai daca vei mai sta acolo, ca altfel, risti sa te indragostesti de el, si apoi, cand va trebui sa pleci, vesi suferi!

| Făgăraş a răspuns:

Draga Bianca dragostea cunoaste toate limbile! glumeam! Daca te priveste atent si iti zambeste este destul de clar ca este interesat introo oarecare masura de tine! Incearca un mijloc ca sa intri in dialog cu el desi este cam complicat daca nu cunosti franceza! Dar poate un prieten de al tau care cunoaste franceza sa va fie translator!

| lolly_3072 a răspuns:

Je t'aime...asta cred ca poti sa-i spui.winking

| Carlene a răspuns:

Ai putea sa incerci sa conversezi in engleza cu el( e cunoscuta aproape oriunde)...Limba materna nu este o asa mare problemahappy