| princess_4780 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat mie imi place de el si cred ca si el ma place, a fost de cateva ori la mine, ne-am intalnit, si vorbim si prin mesaje, si ma suna.Prin mesaje tot imi scrie ai grija de tine, si ca ma pupa si intr-o seara mia trim un mesaj k ce fac si eu i-am zis ca ma gandesc la el, si el m-a intrebat ca la ce anume ma gandesc, si azi am vb prin mesaje si i-am zis ca ma plicti si ca ma simt naspa si el a intrebat ca cei baiu s-a intamplat ceva grav si i-am zis ca nu dar daca o sa se intample ceva grav o sa te chem pe tine sa ma consolezi si el a zis ca de ce crezi ca eu te-as putea consola si i-am zis pentru ca asa simt eu ca tu ma poti.Cand ne intalnim se uita in ochii mei imi zambeste, si o data m-a intrebat printr-un mesaj daca il mai iubesc... Ce credeti oare ma place?

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Eu cred ca te place.insa ai grija daca trece timpul degeaba si el nu zice nimic, adica stii tu nu "iti cere prietenia" e mai bine sa o lasi balta decat sa te indragostesti mai mult de el.pana una`alta, bafta! din ce ai spus tu se pare ca ii place de tine, poate e un baiat timid.dar sa nu faci tu primul pas!happy

| domnulgoe a răspuns:

Tu ce zici? pentru ca ai sustinerea mea...

| AlexisAl a răspuns:

E foarte evidentca te place si daca si tu il placi nu renunta la el ci incercati sa fiti un cuplu

| alexcool13 a răspuns:

Eu cred ca da nu stiu abordeazal altfel fa pe indiferenta