| Jack99 a întrebat:

Am o prietena care e mereu foarte fericita cand ne intalnim, ma strange in brate si ma pupa. Iar cand vorbim se uita in ochii mei si zambeste larg. Oare ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Evident. Fiinca doar asa se poate explica comportamentul ei atunci cand este in preajma ta. Bineintels presupunand ca nu se comporta la fel si cu restul prietenilor de sex masculin. Daca iti place si te simti si tu atras de ea, ai putea proceda indentic fiindca ti-ai da seama daca accepta si daca ii faceplacere. Deci....ramane doar sa incerci. Succes!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Spune-i ca ti-ai facut o iubita.
Daca se supara, e clar ca te place.

| HazelEyes77 a răspuns:

E evident ca fata tine mult la tine. E posibil sa vrea mai mult decat o simpla relatie de amicitie. Ramane de vazut cum vor evolua lucrurile intre voi. Fa si tu un pas in directia asta daca simti bineinteles.