| xFaith a întrebat:

Deci. am aflat de la sora prietenului meu, ca el imi va spune maine, pentru prima data te iubesc. happy
Si. as vrea sa-i spun si eu ceva dragut dar nu prea stiu si nu prea am idei. ma puteti ajuta? dau vott+fundita

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Poti sa-i spui ca ai asteptat de mult acest moment, ca iti doreai enorm sa auzi asta de la ea si urmand sa-i spui si tu un te iubesc si apoi sarutandu-va si luandu-va in brate:* succes:*

9 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Daca il iubesti cuvintele or sa iti vina de la sine daca nu il iubesti te chinuiesti degeaba sa imbraci frumos un abur

| Andramarina35 a răspuns:

Pai spune-i si tu daca iti spune cuvantul asta raspundei si eu te iubesc foarte mult cu cuvantul asta se va bucura funda?

| RikudōSennin a răspuns:

Iti miroase gura laughing

| Hated a răspuns:

Spune ce simti.

| cucarachaalien a răspuns:

Spune-i si tu ce-o sa-ti treaca prin cap atunci pe moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva dragut? saruta-lwinking cand iti spune te iubesc

| narcisa20 a răspuns:

Poate ai putea mai bine decat sa-i spui si tu te iubesc sa-i dovedesti... poate un sarut atunci dupa acel moment l-ar impresiona.

| narcisa20 a răspuns:

Decat sa ii spui si tu "te iubesc" mai bine l-ai surprinde imediat dupa aceste cuvinte cu un sarut

| Cristian_Bodil_1988 a răspuns:

Probabil ar trebui sa te prefaci surprinsa si oarecum incantata de ce iti spune. oricum nu mai are farmec daca ai aflat de azihee hee