| SaRiNoOtZa a întrebat:

Deci am avut dreptte colegului meu de clasa nu-i place de mine. M-am intalnit cu el si mi-a zis. Dar nu intheleg cevabig grinc dupa 2 saptamani mi-a spus asta? Vreau sa mor nu stiu ce sa fac.Va rog frumos dati-mi niste sfaturi.Credeti ca ar putea sa-i placa de mine? Desi eu stiu ca nu.Cine vrea sa vorbim mai mult poate sa imi trimita id-ul de mess prin mesaj privat.Va multumesc! O seara buna!

Răspuns Câştigător
| Bibb1 a răspuns:

Ti'am spus pe messmug

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar s-a sfârșit lumea la el de dramatizezi atât?
Să-i mulțumești că a fost sincer cu tine, altul doar profita și îți dădea cu șutul apoi!
Gândește problema la rece.
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cred că a ezitat să-ţi spună dacă te place sau nu fie pentru că nu a vrut să te rănească, fie pentru că nu vrea să recunoască. Acum, depinde de tine şi de felul în care îi citeşti reacţiile şi comporamentul ca să îţi dai seama cum stau lucrurile cu adevărat.

| TitiDrLove a răspuns:

Ai putea sa iti indrepti interesul catre alt baiat chiar de ti-ar fi greu. o sa te comporti frumos cu respectivul si o sa isi dea seama colegul tau ce a pierdut. Chiar merita sa suferi pentru o persoana care nu are nimic pentru tine? Asta e viata.conformeaza-te.toti trecem prin astahappy Scurt : Nu te merita!
Arata-i ca nu ai ajuns la el, ca nu esti la picioarele lui si poate va prinde el interes fata de tine din cauza orgoliului...cum sa nu il placi tu pe el. oh go on. ai grija mare happy
funda?

| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca un baiat ii spune unei fete ca nu o place... apoi cu siguranta asa este, cel putin asa consider eu. Puteti ramane amici si cu timpul e posibil sa gandeasca altfel despre tine

| fluturas a răspuns:

Bun, daca el a zis ca nu te place, inseamna ca asa e big grin, nu cred ca te-a mintit
sa ce? sa mori? pentru ce?
stii ca si gandul de a te sinucide ii pacat, nu?
deci linisteste-te ca mai sunt o gramada de baieti, si cu timpul oricum o sa-l uiti
de ce dupa doua saptamani? poate i-a trebuit sa se gandeasca, poate acum a crezut el ca este momentul sa-ti spunawinking
trimite-mi tu mesaj cu idul tau daca vrei sa mai vorbim big grin

| SaRiNoOtZa explică:

Scuze pentru greselile de ortografiehappy