| andreutza_5348 a întrebat:

Un baiat cu un an mai mic ca mine ma place, m-am pus cu el si am stat o zi si am vazut ca nu ma simt bine ad nu ma simt in pielea mea si l-am intrebat daca nu vrea sa ramanem doar prieteni(s-a suparat pe mine, dar cam dupa o saptamana m-a intrebat iar)acum nu stiu ce sa fac eu vreau sa ramanem doar prieteni dar daca ii zic ca nu vreau o sa se supere si...acest lucru ma framanta pe mine... S. O. S

Răspuns Câştigător
| loundy a răspuns:

Eu din ce a zis am inteles ca au fost impreuna o zi nu ca s-a culcat cu el. Am trecut si eu prin astabig grin Explica-i ca la inceput ai crezut ca il placi dar ca ai vazut ca de fapt iti place doar ca amic. Daca e inteligent va intelege. Daca nu incearca sa-l eviti pana ii trece dezamagirea

2 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa-i explici. Spune-i ca tu nu simtit nk pentru el si ca il consideri un amic, cu siguranta va intelege.Mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa ai grija de la inceput. De ce te-ai culcat cu el daca acum vrei sa fiti doar prieteni? Daca e foarte posesiv s-ar putea sa ai mari necazuri si ma refer la faptul ca el va face orice ca sa te aiba din nou!
Trebuie doar sa fi clara si sa-i spui ca ce a fost a fost frumos si ca ai repeta oricand experienta, dar ca e de ajuns pentru tine si nu vrei sa mai continui.
Succes! kiss