| dulcica1 a întrebat:

Deci, am facut un consult ginecologic in care s-a ajuns la concluzia ca inca mai sunt virgina -virgina pe plan practic... teoretic cum ziceti voi NU!
va anunt ca raspunsurile voastre s-au dovedit a fi putin exagerate
dar, va multumesc pentru sustinere!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Controlul ginecologic demonstreaza doar ca himenul e intact, nu ca esti virgina. Acum exagerezi tu. Ce zici, o femeie care a facut sex oral si anal cu 20 de barbati, e virgina? Ca aree himenul la fel de intact ca al tau.

| fabiola a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| dulcica1 explică:

Unii de pe aici, au ceva probleme! mai faceti add-uri la probleme, poate sub vreo forma veti primi raspunsuri de starea psihica!

| vdfer a răspuns:

Mare lucru. mai sunt si femei cu himen elastic sau foarte elastic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dupa ce l`ai luat pe gicu inca te mai mandresti cu titulatura de virgina? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unde sa te mai trimit ca la ginecolog ai fost.