| anonim_4396 a întrebat:

Deci am fost cu o fata acum o luna, ne-am despartit si am ramas preteni. Dar faza e ca neam cunoscut pe net si ea este din oras cu mine si am ajuns la concluzia ca nu ne potrivim. Ea e genul care umbla cu multa lumea este populara, eu nu sunt asa, eu sunt un tip foarte retras de multe ori ies afara si stau singur sau cu 1-2 persoane maxim.Am ajuns noi la concluzia asta dupa ce ne-am despartit.Si cum incepe scoala noi.acum tot vorbim pe imvu(este ca un fel de mesenger). Si ea nu va mai intra deloc pe imvu sau daca va intra va face asta foarte rar si cum nici nu ne vedem.Peste cateva luni va uita ca am existat si i-am zis asta si i-am propus ca saptamana viitoare sa vina la mine acasa cand suntem doar noi 2 pentru ca la amandoi ne mai place unul de altul.Noi asa ne-am despartit ca ea avea o problema si ea tot zicea ca nu poate vb si eu in loc sa o intreb care e problema timp de 2 zile tot a zis ca nu poate vb i-am dat papucii din start.Si ei ii mai place de mine si mie de ea dar nu mai vrem sa fim impreuna. Faza e ca acum cand am invitato la mine acasa.prima oara o facut asa o iesit de pe chat am invitato din nou si mo zis ca eu dat crash am mai intrebato o data daca vrea si o zis:mai vad eulaughing rolling on the floor acum trebuie sa ies si chiar o trebuti sa iasa ca ea la 11 iese in general. Vreau sa mentionez ca o durat ceva sa imi raspunda la asta.Eu sunt 100% sigur ca nu vrea eu ziceam numa sa profitam de ocazia asta ca nu o sa ne mai vedem altfel.Pe ea o stiu si prin intermediul unei vecine de ale mele pe care o stiu de cativa ani. Voi ce parere aveti ar vrea sa vina dupa cum mo vorbit? Adica neam putea intalnii daca m-as baga in grupul ei doar ca eu sunt un singuratic si un retras.Si o sa ne mai vedem noi pe strada da. oricum. vom mai apuca sa vb foarte rar. Avem 14 ani amandoi.

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Reclama la adidasilaughing
dragule, chiar esti sigur ca ti la ea? eu nu prea cred. daca ziceai ca o iubesti cu adevarat zau ca nu te credeam. Aveti amandoi doar mofturi(capricii) la cei 14 ani ai vostrii.Lasa tu iubirile si vezi-ti de treaba, de scoala...etc.

| Sunshinee a răspuns:

Valeeeu, mi-a luat jumatate de ora sa descifrez ce ai vrut sa zici. Omule, iti place fata asta? Ti-e draga? Atunci incearca sa o cuceresti, dar nu cred ca solutia cea mai buna e sa *o chemi la tine acasa* din prima. Fetele sunt mai.sensibile, au nevoie de timp, de atentie. Scoate-o si tu la un suc, la o inghetata, la o plimbare in parc. Fa-ti curaj. Ce naiba, vrei sa ti-o sufle vecinul care probabil are mai mult tupeu dar e un fraier consacrat? Bafta! (: