| Ados a întrebat:

as vrea sa va cer un sfatlaughing ru m-am despartit de fostul si el cred ca ma insela, daca m-as intalnii cu el si cu iubita lui noua, sa o bat sau sa nu o bag in seama chiar daca ar comenta la mine?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Atat de tare vrei sa te injosesti in fata lor,daca incerci sa ii bagi in seama nu vor face decat sa rada de tine si ca te vorbeasca ca esti disperata dupa baiatul respectiv, ideal ar fi ca nici macar privirea sa nu ti-o indrepti asupra lor, sa treci nepasatoare ca si cand doi bani nu dai pe ei, nu stiu cum ti-a putut da prin minte sa o bati, tu crezi ca ala e pompălau si va sta ca la spectacol sa priveasca cum iti infigi mainile in parul ei?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Felys):

Frate eu un lucru am invatat in viata asta, majoritatea femeilor sunt foarte rele unele cu altele, au o ura si invidie fata de cele frumoase si destepte de nu ai habar, mai ales daca o relatie s-a terminat si il vede pe ex-ul cu alta. din fericire exista totusi femei care gandesc rational dar sunt foarte rare

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Concurenta sexula se numeste

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Corect frate, si le mai vezi ca fac pe sfintele ca ele nu fac sex ca e rusine, dar daca ii zici la o fata ca vai ce frumoasa e alta si ca i-ai da-o, sa vezi atunci ce nervi si frustrare aduna respectiva

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fetele se urasc intre ele asta e un adevar asta si pentru ca se cunosc prea bine

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iesi si tu cu altul si gata.Sa va vada impreuna.Bataia,in acest caz, da dovada de prostie omeneasca.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Scuza-ma dar ce-i cu atitudinea asta de om salbatic? din moment ce te-ai despartit de fostul care e problema ta cu noua lui iubita? sa inteleg ca e mai frumoasa si desteapta ca tine si de aia te-o lasat pentru ea, trist ca reactionezi asa si si mai trist ca majoritatea femeilor gandesc ca tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca trebuie sa o bati... doar asta e comportamentul unei fetite educate si cu un simt

| Oana92 a răspuns:

Eu pur si simplu nu te inteleg! De ce sa vrei, mai ales ca fata, sa te bati cu cineva? Cum vrei sa-i arati baiatului respectiv ce a pierdut, purtandu-te ca o mahalagioaica? Nu mai bine iti pastrezi demnitatea si finetea, ca esti fata, pentru Dumnezeu, nu un vagabond ce stie doar sa dea cu pumnul!

Si invata sa pierzi! Ati avut o relatie, din motivul x ati pus punct, treci peste! Plangi, tipa, injura-l in gand, dar treci peste cu demnitate si da-i voie sa isi vada mai departe de viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te-ai despărţit de el nu mai există noţiunea de "înşelat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rezolvi daca o bati? Nici nu te uita la ei. Iesi si tu cu altul de mana si gata.

| KMaddieK a răspuns:

Chiar asa, daca nu sunteti impreuna nu are cum sa te "insele". Nu stiu ce ai vrut sa scrii acolo "ru", adica "nu"? Adica sunteti impreuna si are pe alta? In ambele cazuri indiferenta doare cel mai tare.