| Alexandra5246783 a întrebat:

Il iubesc, dar simt ca nu mai vreau sa fiu impreuna cu el.

Am fost impreuna cu el 4 luni, timp in care mi-a gresit foarte mult, m-a inselat de n ori, dar il tot iertam ca sa nu-l pierd si tot asteptam sa-si revina. Dupa tot acest timp am hotarat sa terminam..nu se mai putea. Dupa o luna fara mine, m-a tot rugat sa iesim la un suc...ok, de ce nu, am acceptat. S-a rugat de mine sa ne impacam pana am acceptat, mi-a zis ca si-a dat seama ca ma iubeste enorm, ca a incercat sa ma uite si nu a reusit..si tot felul de chestii. Cand am ajuns acasa mi-am zis "ce dracu a fost in capul meu cand am zis da?! " dar mi-am zis sa vad ce iese, si chiar s-a schimbat, e mai atent cu mine ca niciodata, imi arata ca ma iubeste cu adevarat mai pe scurt, dar ceva e in neregula cu mine. Avem o luna de cand ne-am impacat si am momente cand simt ca nu am nevoie de el. Il iubesc foarte mult, sunt sigura de asta, dar cred ca ranile din trecut provocate de el nu se pot vindeca asa usor. Cred ca durerea si loviturile repetate din partea lui mi-au diminuat sentimentele..nu mult dar au facut-o si cred ca a fost de ajuns. Daca m-as desparti de el m-as simti oribil, l-as distruge si nu vreau asta. Nu stiu ce sa fac. Vreau sa-mi fie bine si mie dar si lui.

2 răspunsuri:
| Geezgirl a răspuns:

Daca te-a inselat nu merita o a doua sansa.

| Deac_Adelina_1997 a răspuns:

Dar oare el nu s-a simtit oribil si nu te-a distrus cand te-a inselat?