| BiaTae99 a întrebat:

Deci, am o colega in clasa care tot timpu in ora se uita la mine ca si cum mar placea si in pauza cand imi cere un pix si nu am sa-i dau ma injura... ce credeti ca are cu mine?straight face

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Noi nu putem decat sa ne dam cu presupusul.Eu zic sa vorbesti cu respectiva colega si sa o intrebi ce are cu tine, asa vrei sti sigur care este raspunsul happy.

| Stefania a răspuns:

Te folosestestraight face

| Stefania a răspuns:

Este invidioasa pe tinestraight face

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mă cam înspăimântă găsirea unei astfel de întrebări din partea unei fete la această categorie, dar poate doreşte doar să te tachineze... poate îi aminteşti de ceva anume, ar fi multe explicaţii la care nu mă încumăt...nu prea pot şti ce gândesc asemenea fete happy

| gabriela a răspuns:

Nu este vorba de gelozie? baiat, aspectul tau?

| BaByTzZa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic da probabil este invidioasa pe tine ca arati mai bine ca ea esti mult mai bagat in seama ca ea esti mai draguta prb ca vrea sa gaseaska un motiv din care sa iasa ce vrea ea da ar fi bine ca sa fii sigura ia-o intr-o zi de o parte si intreb ce are cu tine dc se comporta asa>>? poate o sa iti de-a un rasptongue