| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut in clasa a 8-a si a venit o colega noua si se tot uita la mine si in timpu orelor si in pauza, daca ma uit eu la ea atunci isi intoarce capul in alta parte si nu pot sa mi-o scot din cap si nu stiu cum sa o abordez, ma poate ajuta si pe mine cineva?

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Vb cu ea...intreabo daca doreste sa mearga cu tine la un suc, etc.vezi ce iti vine in minte

| CristinaCrisy a răspuns:

Du-te la ia dar cand sunt mai multi copii cu ea si cand vine un subiect de vorbit o intrbi:nu e asa? sau puteti sa va jucati adv sau provocare si sa iti pui un coleg sa te provoace pe tine sa o saruti.si dupa aceea o sa o tot saruti!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Faza e ca nu stiu cum sa ma bag in vorba cu ea

| aLeGZandeR a răspuns:

Te place, omule. Cat de greu e sa iti dai seama de asta?
Te duci frumusel si vorbesti cu ea, asa se abordeaza fetele. Dar incearca sa nu fi un nesimtit si sa ii vorbesti urat sau alte chestii. happy