| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega care imi placea de ea dar cand un coloeg i-a spus ca o plac nu mai ma baga in seama de loc s can o intrebam ceva se facea ca nu ma aude, cand ma uitam la ea in timpul orelor se uita si ea cu coda ochiului lamn si cand observam ca se uita la mine facea o fata gretoasa. dar azi ne-am mutat la alta clasa si erau 2 randuri a cate trei banci dar eu am venit mai tarziu si nu aveam unde sa stau si ea mi-a spus sa vin langa ea si in pauza mi-a spus ca pot sa mai stau langa ea si la celelalte ore( se purta mult mai frumos). voi ce credeti ma place sau nu? funda! daca vorbiti urat va raportez.

1 răspuns:
| Ana94 a răspuns:

Dacă a aflat că o placi probabil iniţial nu i-a venit să creadă şi o făcea pe indiferenta sau poate că mai avea nevoie de timp să se obişnuiască cu faptul că tu o placi. Cel mai bine ar fi să vorbeşti cu ea. Doar ea îţi poate spune cu exactitate dacă te place sau nu.