| Angel977 a întrebat:

Deci am o mare problema:astazi, un coleg i-a spus fetei pe care o plac ca o plac(eu am tot evitat sa ii spun)iar eu nu vroiam sa ii spuna.Problema e ca acum stau si ma gandesc oare cum va reactiona?(avand in vedere faptul ca eu nu sunt chiar Fat-Frumos)Oare va mai vorbi cu mine? Oare se va supara? Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de firea ei i de ceea ce simte pentru tine. Poate si sa nu il creada pe colegul tau, nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti urat, sigur se va supara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vb face to face cu ea si spune-i ce simti pentru ea.
Logic ca o sa mai vorbeasca cu tine

| marian232 a răspuns:

Frate un singur lucru iti spun spune-i drept frate si mie imi place o fata si i-am spus adevaru si m-a sarutat si acu suntem impreuna