| BLUEishot a întrebat:

Deci am o mica problema. mi-am facut un id nou big hug si nu mergea sa pun poza la avatar era bifat don`t share a display image eu debifam si tot asa aparea am incercat sa debifez de vreo 10 ori asa apoi am incercat sa imi fac un avatar si am dat acolo si din greseala am dat create a avatar si nu am vaz ca era male inloc de female si e barbat si acum daca intru fara sa afc nimic imi apare barbatul ala rolling eyes cum pot sa il fac femeie? si cum pot sa imi pun poza la avatar? mersi anticipat big hug scuze categoria funda+raspuns inteligent/folositor!

Răspuns Câştigător
| CatalinAndrei01 a răspuns:

Deci, du-te pe mess.Acolo in stanga iti arata avatrul, nu? Dai clic dreapta si scrie acolo my display image. Dai acolo si dai browse sau iti alegi de acolo o poza( daca ai, daca nu, dai browse) Funda >big grin