| FursecCuCiocolata a întrebat:

Hi TPU-isti! happy
Am si eu o problema cu messul. sadcrying
Mi-am facut alt id. Cand incerc sa schimb poza de la avatar de pe noul id, nu imi apare poza. Imi apare negru, adica fata aia gri, cand nu ai poza... Si cand dau sa schimb iar poza, ca nu apare, apare bifat acolo "don't share a display image", desi eu nu am setat asta. si nu stiu ce sa fac, pentru ca pe alte id-uri nu se intampla asta. sadcrying
Am reinstalat si mess-ul si tot degeaba k tot asa apare! straight face

Pls Help me! sad
Big Funda,; x

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce dimensiune are imaginea? mai sterge din imaginile incarcate in yahoo si dupa aceea incarca imaginea de maxim 400x400.

| FursecCuCiocolata explică (pentru neluL):

Nu am nicio imagine. decat alea care ti le da la inceput... nici pe alea nu ma lasa sa le pun. sadcrying

| FursecCuCiocolata explică (pentru neluL):

Aa. gata, si-a revenit. acum merge. love struck o fi fost vreo problema cu messul. iti multumesc mult pentru ajutor oricum. ai fost dragut cu mine asa ca iti voi da funda, pentru ca ai incercat sa ma ajuti. happy

| neluL a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

Pentru nimic!? Niciodata sa nu plangi dinainte crying pana nu vezi intr-adevar care este problema big grin

| FursecCuCiocolata explică (pentru neluL):

Ok. mersi mult, pentru sfat happy

| neluL a răspuns (pentru FursecCuCiocolata):

Cu placere ! bye,bye wave