| anutza_2447 a întrebat:

Mi-am facut un id nou si nu merge sa-mi pun poza la avatar spune don't share a display image. am setat si pe display image dar nu merge. apare tot asa. Nu stiti cum sa fac sa'mi apara poza de la avatar?

4 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Intri pe cineva din lista si dai click pe imaginea care iti apare.
iti apare sus : When I start a concersation. si bifezi Share my picture si dai clik pe select. Apoi alegi una din pozele de acolo sau daca vrei o poza de-a ta dai click pe browse. Intri in fisierul unde ai pozele in calculator. Ex : My computer / Local disk D / poze / img003. A fost un exemplu. ca sa stii ce poza sa alegi ii dai sus view Thumbnails. si dai dublu click pe poza care ti-ai ales-o sa o pui la avatar. Apoi dai ok si iar ok.

Pupici!:*
p. s. fundita?batting eyelashes

| Liza0o0 a răspuns:

1. apasa pe imaginea pe care o ai acum pe id,
2. apasa pe display image,
3. apasa pe share my picture
si 4. da click pe brouse
nota:este preferabil ca inainte sa faci aceste lucruri sa cauti pe net poza pe care ti-o doresti sa o ai, sau sa iti descarci pe net pozele tale

| Liza0o0 a răspuns:

Si s nu uitzi de fundita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamaroz22