| AjutorNeconditionat a întrebat:

Deci am o problema destul de nasoala...In vara eram afara cu o prietena la stadion si am vazut acolo un baiat de la mine din scoala..Era foarte dragut si prietena respectiva a zis ca il cunoaste si mi-a dat Facebook-ul lui... Dupa ceva timp...Prin decembrie baiatul acela mi-a scris pe Facebook..initial nu stiam ce vrea dar mi-a zis ca is foarte draguta m-a intrebat daca am prieten si daca vreau sa fiu cu el...Eu i-am spus,, Nu" deoarece nu il cunosteam ca persoana si aveam si prieten...de atunci am mai vorbit cam 2 luni adica imi scria el in fiecare zii..ne-am intalnit si pe afara de 2 ori...totul foarte frumos dar mie nu imi placea de el.
Dupa aceea.a inceput sa imi scrie odata pe saptamana si asa am ajuns sa ii mai scriu si eu...Acum problema e ca nu imi mai scrie DELOC, daca ii scriu raspunde foarte sec...doar ca acum imi place de el foarte mult si as da orice sa mai vorbim ca inainte... Spune-mi te rog ce sa fac...imi e foarte greu sa il uit si chiar as vrea sa fie totul ca inainte..Multumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Primul lucru care ar trebui sa-l faci in acest moment se reduce la ceva extrem de simplu; sa incerci sa afli daca are o iubita deoarece ar fi singurul motiv logic al modului actual de a se comporta in privinta ta. Succes.

| neutrino a răspuns:

El a obosit tot scriindu-ti degeaba. Poate ca si-a gasit si el o fata care s-a lasat mai usor.

| Alexandra_Iosif_1998 a răspuns:

Daca il iubesti, lupta pentru el. succes