| Aditza333 a întrebat:

Deci am o problema, prietena mea s-a suparat ca n-am bagat-o in seama aseara la un concert...desi am stat cu ea mai mult de jumate din concert. Mi-am cerut scuze, am facut tot ce-am putut da' tot nu vrea sa ma ierte. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Femeile au nevoie de toata atentia si dragostea pe care poti sa o oferi.
Daca un minut ai neglijat-o, deja trebuie sa te gandesti cum sa-ti ceri scuze intr-un mod cat mai frumos.
Totusi, fii atent daca asta nu e doar un motiv de despartire, poate s-a plictisit si face din tantar armasar sa vada daca iti pasa sau, mai rau, ca sa se desparta de tine. Ai grija, ofera-i atentie si n-o sufoca.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O lasi si mai incolo ii va pieri gandul de incapatanare pe care il are. Va veni in genunchi la tine sa zica ca-i pare rau.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Un singur lucru nu inteleg : Ce cauta intrebarea asta la D&S? Oricum, ii va trece, nu te lasa tu, nu fi la mana ei, asa imi face si prietena mea, si nu ma las mai jos, si fuge ea dupa mine sa-si ceara scuze apoi! Funda? happy