| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca un baiat este suparat pe mine si ma ignora? Mentionand faptul ca mi-am cerut scuze pentru ceea ce am facut, dar el nu m-a bagat in seama.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l un timp sa-i mai treaca supararea apoi incerci din nou cu scuze

| Andreeafull a răspuns (pentru mona):

Si daca asta s-a intamplat acum doua zile, cam cat sa-l mai las?

| mona a răspuns (pentru Andreeafull):

Numai de doua zile? lasa-l vreo saptamana...

| December a răspuns:

Pai depinde ce ai facut big grin. Daca ai facut ceva mai grav, atunci e mai greu sa te mai bage in seama.

| Andreeafull a răspuns (pentru December):

Pai a fost o chestie mai complicata ...fostul s-a bagat si mi-a stricat relatia de prietenie cu el.Si mi-am cerut scuze pentru asta, totusi nu e vina mea si nu stiu ce sa fac.