| DeReglat a întrebat:

Deci am o relatie la distanta adica (112 Km intre noi)

Eu sunt Mehedinti, ea din Dolj.

Si relatia noastra este de 1 an si 2 luni, una frumoasa pot spune, dar de ceva vreme ea imi spune ca e plictisita atunci cand vb la tel, ca nu prea mai are ce invata de la mine, avem discutii.

Mentionez faptul ca chiar o iubesc, chiar mult, i-am demonstrat si ii demonstrez in continuare,

dar e o problema ca si eu am devenit gelos pe ea. Totusi nu m-am culcat cu ea si nu m-am dus la alta pana acum sa imi satisfac nevoile, i-am zis ca astept pana e hotarata, dar ea imi zice ca nu vrea si sa ma duc la alta. Nu doreste sa ii cunosc parinti, motivele ei, i-am explicat multe lucruri folositoare si a vazut si ea ca am dreptate. Dar sincer numai stiu ce sa fac, sa ii fiu pe plac.

Ce sugerati sa schimb, sa fac, sa incerc? Orice sfat e bine venit.

Multumesc mult. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| andrey2012 a răspuns:

Tu chiar esti legat la ochi? Tu chiar nu intelegi ca fatuca asta are deja pe cineva(sau mai multi) si vrea sa scape de tine? Casca ochii mari si las-o in pace ca daca s-a ajuns in punctul in care sa iti spuna ca o plictisesti inseamna ca, cu adevarat iti pierzi vremea. Fete mai suuuuunt...destule si sfatul meu e sa o lasi cu fitele si figurile ei.Bafta!

1 răspuns:
| Miky a răspuns:

Primul lucru care trebuia sa il spui era varsta voastra asa in fn... daca iti zice sa te duci la altele poate te incearca sa vada dca o iubesti cu adevarat sau nu. dar voi cum v-ati cunoscut la o asemenea distanta, e cam marethinking si faza k nu mai are ce invata de la tine si ca e plictisita, cred ca e vb de distanta, poate ea ar vrea sa stea mai mult cu tine...