| DeReglat a întrebat:

Deci am o relatie la distanta adica (112 Km intre noi)
Eu sunt Mehedinti, ea din Dolj.
Si relatia noastra este de 1 an si 2 luni, una frumoasa pot spune, dar de ceva vreme ea imi spune ca e plictisita atunci cand vb la tel, ca nu prea mai are ce invata de la mine, avem discutii.
Mentionez faptul ca chiar o iubesc, chiar mult, i-am demonstrat si ii demonstrez in continuare,
dar e o problema ca si eu am devenit gelos pe ea. Totusi nu m-am culcat cu ea si nu m-am dus la alta pana acum sa imi satisfac nevoile, i-am zis ca astept pana e hotarata, dar ea imi zice ca nu vrea si sa ma duc la alta. Nu doreste sa ii cunosc parinti, motivele ei, i-am explicat multe lucruri folositoare si a vazut si ea ca am dreptate. Dar sincer numai stiu ce sa fac, sa ii fiu pe plac.
Ce sugerati sa schimb, sa fac, sa incerc? Orice sfat e bine venit.
Multumesc mult.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Relațiile la distanță oare de ce se cheamă așa?
Te poți numi fericit când persoana este lângă tine, nu la 112 km. Ceva mai aproape nu ai găsit?
Și nu este nevoie să postezi de mai multe ori, încarci server-ul inutil.
Pa, pa.