| anonim_4396 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare. Cum convingi o fata sa faca sex cu tine? Ce ii spui? sau... ati inteles ce vreau sa spun.

Răspuns Câştigător
| Patriciia a răspuns:

Poi in primul rand nu trebuie sa o convingi..trebuie sa vrea si ea, dar daca vrei sa o convingi dureaza ceva vreme si in plus trebuie sa ii placa si la ea de tine poti incepe prin ai face complimente, dar nu intrece masura ca ar putea sa-si dea seama si dai mai multa atentie ..si mnush fi spontan. good luck:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una e sa-i spui, alta e s-o convingi...
De obicei ca s-o convingi nu trebuie sa-i spui nimic laughing

| Demonull a răspuns:

La treaba trebuie sa te ajute si fațalaughingadica depinde de fata daca e usuratica si tu ai...stii tu esti dotat ai toate sansele sa faci sex in cazu in care fata e straina dar daca e iubita ta sa fim seriosi totul vine de la sine nu poti s-o intrebi „Hei gagico te culci cu mine " happySi depinde ce varsta ai daca ai 14 ani lasa-te de sportu asta tongue

| Abed a răspuns (pentru Demonull):

Ai nimerit in afara de faza cu 14 ani.hee hee.

| MessiTheBest99 a răspuns:

Ma tu nu faci cu iubita ta? fa-ti o prietena nu fa cu orcine! daca vrei sex vezi cai baba chena la container sute si zii ei sa-ti dea o partida