| DjZen a întrebat:

Deci am si eu o problema minora pot sa spun. M-am despartit de iubita acum cateva zile si faza este ca imi place de o colega care la randui si ei ii place de mine. Si problema este ca nu mai stiu ce sa-i mai spun. Ma mai poate ajuta cineva cu sfaturi

Răspuns Câştigător
| seularts a răspuns:

O sa te arzi foarte nasol daca te bagi cu o colega de-a ei. Dar cum noua barbatilor ne place sa ne jucam cu focul, mergi pur si simplu la ea si invit-o in oras la o cafea/ceai/suc si de acolo e super mega easy daca zici ca si ea te place.

| DjZen explică (pentru seularts):

Stai scuze am uitat sa ma exprim este o colega de-a mea

1 răspuns: