| xDudeee a întrebat:

Sunt intr-o mare problema si poate ma puteti ajuta! Deci... Mie imi place de un tip foarte, foarte, foarte mult ...Nu stiu sigur daca il iubesc! Si am o colega care sta cu mine in cartier si il cunoaste! Acum cateva zile mi-a zis ca si ea il place!cryingI-am zis ca daca il place, bine, nu voi strica o prietenie din cauza asta si ca una dintre noi va pierde sa poate chiar (am mintitbig grinil ador pe baiatul ala)amandoua. Eiii, peste aceste doua zile imi zice ca nu-l mai place! Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu zic ca daca iti e o prietena adevarata te va lasa sa fii fericita alaturi de acel baiathappy.Si ea poate a mintit in legatura ca si ea l-ar placea pentru. ca poate si-a dat seama ca nu are nici o sansa la el si ca poate el te place pe tine.
Si...in orice caz ar trebui sa-l intrebi happy
Succes! :*

1 răspuns:
| Alecssa a răspuns:

Daca prietena ta a aflat ca si tu il placi, iar acu iti spune ca ea nu.l mai place asta inseamna ca ea a cedat in fata ta si ca pune prietenia voastra mai presus, asta nu inseamna ca ea nu.l mai place, poate. Te sfatuiesc sa incerci sa te apropri cat mai mult de el, sa incerci sa vorbesti cu el. Fa-ti curaj si fa.o! NoROCK!