| anonim_4396 a întrebat:

Deci am vrut sa incerc sa ma bag in seama cu el (cine nu stie povestea sa se uite la intrebare din inainte)dar nu am am putut numai cand trec pe acolo ma fac rosiie ca dracu am aflat adica am vazut ca el nu lucreaza acolo si gogoseria si chestia aia de floricele sunt a parintilor lui ca iintr-o seara l-am auzi cum vorbea cu ei. vinerea trecuta am trecut pe acolo si eu cu pr mea ne-am luat o sticla de bere cu lamaie si prietena mea a urcat pe niste scari chiar in fata lui si eu intre timp ma duceam sa iau o punga la floricele(nu dde la el)cand m-am intors pr mea mi-a zis ca s-a uitat minute in sir direct in ochii ei, a mai stat ce am mai stat si m-am certat cu pr mea ea a plecat si am plecat si eu, mai pe seara tata a vrut l-am luat pe tata afara pe faleza sal mai vad pe baiatu asta poate zice si el ceva( pe la 9-10) si cand m-a vazut el eu eram intr-o parte si el punea floricele si a intors capu s-a uitat si m-a vazut pe mine si s-a uitat la mine si in aceli moment punea floricele mi-am dat seama ca sa pierdut ca punea in continu floricele in punge si pune dadea afara si apoi imediat ia dato aluia pe punga si s-a pus jos... iar eu cu tata m-am certat ca eu vroiam un suc de langa el ca e o terasa si taata nu el vroia din alta parte si am plecat si nu l-am mai vzut ...sambata nu am avut cu cine sa ies iar duminica am iesit cu mama si cu tata dar era tarziu si la el la floricle acolo era extrem de aglomerat si nu m-a vazutsad s-ar putea azi si maine sa ies afara si sa ma plimb pe faleza ce sfaturi imi dati cum sa-l bag in seama? plzzz help PS:am 14 si cred ca el are 16 supa mintea meabig grin

2 răspunsuri:
| Maditzaa16 a răspuns:

Pai daca tu faci atata reclama lu maikta si lu taiktu in fata la baiatu`ala nu o sa se uite la tine pentru`cu o sa te creada fetita mamei si a tatalui straight face si prietena ta inseamna cu teea mintzit poatthe ea s-a uitat la baiatu acela iar ala saracu speriath d bombe ca c draq se uita aia la el credea cu vrea flOricele sau ceva d genu! Daq iti place d el hai la treaba pune mana pe el sa nu ti´l ia alta... dar nu cu mama si tata! invitatzi prieteni pe acolo adiq sa vina nu sa le si platesticonsumatzia laughing sPer cu ti-am fost d folos happy sub forma d gluma dar... blushing

| Damyno a răspuns:

Nu fi timida n-ai de ce du-te si vorbest cu el Incearca ceva de genul: buna lucrezi de mult aici? sau ai vrea sa iesim la un suc? Oricum n-ai ce pierde.