| LoveNiki a întrebat:

Deci aseara am fisat un vis ciudat thinking : Se facea ca eram la tara cu cel mai bun prieten al meu (pana la 10 ani am stat la tara si ne cunoastem de mici ne jucam in nisip etc) si a venit la mine si m-a luat de mana si mi-a zis ca ii place de mine si m-a intrebat daca mie imi place de elhee hee si cand sa ii raspund a batut cineva la use si gata. Ce credeti ca inseamna?

De aproape 1 an imi cam place de elhee hee dar si lui prietena mea ii place care sta numai la tara si na eu la oras el la tara si ea tot la tara cu el happy. Am decis sa nu ii spun ca imi place de el si sa o combin pe prietena mea cu el happy
Eu am 14 ani, prietena mea 13 jumate si el 15 :X.
O sa merg la tara sambata sau duminica ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Vorbiti cu el deschis. Inainte sa ii spui ca il placi incearca sa aflii de la el ce parere are despre prietena ta. Daca o place si ar vrea sa se combine cu ea, atunci nu ii spune de sentimentele tale pentru el si incearca sa ii faci o favoare prietenei tale combinandu-i. Daca aflii de la el ca te place, incearca o relatie cu el. De ce nu?! Insa, inainte de a-i spune despre sentimentele tale, vorbeste cu prietena ta (in cazul in care el nu o place) si afla daca ar deranja-o sau nu daca ai vorbi cu el happy [Asta ca sa fii sigura ca nu este nicio problema si nu iti vei pierde prietena ] Succes!

1 răspuns:
| Pepsi_3761 a răspuns:

Sa-ti cauti o ocupatie!