| Puxy:X a întrebat:

Deci astazi a venit mami la mine sh mi-a zis sa ma duc pana la bar neaparat. am intrebat`o dc mi-a zis sa ma duc sa cumpar ceva ce vreau dar sa ma duc la acel bar. M`am dus acolo l`am intalnit pe fostul prieten cand m`a vazut a strigat taree """ietttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ""' pot spune ca inima imi batea tare tare tare am iesit din bar am ajuns acasa nu stiu nu`mi amintesk nimic gandul imi statea doar la el... M`a sunat crying i-am raspuns ca fraiera mi-a zis ce fac ca ma tin mare kesti din astea i-am zis ca da ca asa am fost merew maretza etc.

Dupa m`am dus la mamii m`am certat cu ea ea credea ca imi face un bine ca il vad dar mai mult ma ranit.

Nuj nici eu ce mai simt crying

credeti ca a fost bine ca l`am vazut nu il mai vazusem de 1 luna cryingcrying

Multumesc

:*

FUNDA

:X

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Saraca de tinebig hug Daca chiar ti-a facut atata rau si esti sigura ca nu va mai impacati, atunci nu e asa de bine ca l-ai vazut. Eu de curand m-am desp de prietenul meu cu care am fost doi ani si jumatate; nu l-am mai vazut de o luna da desi am am alta relatie stiu ca as suferi foarte mult daca l-as vedea...sincer nu stiu cum as reactiona pentru ca inca tin la el. Cel mai bine zic eu sa il eviti, pentru ca stii cum se zice: "Timpul vindeca si cele mai adanci rani". Cat despre mama ta, nu trebuia sa te certi cu ea; sunt sigura ca ea a actionat cum credea ea de cuviinta si spre binele tau; asta credea ea ca e bine. Eu nu pot decat sa iti doresc succes sa il uiti, daca esti sigura ca asta e cel mai bine:*

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu stii ce sa faci, cu amicul tau, poti fi si amica, si prietena. Daca te-ai sarutat cu el, atunci simti mai mult pentru el decat o simpla prietenie. Uita de cel care te inseala si-ti zdrobeste inima si traieste o noua poveste de dragoste, cu cel care asteapta si sprijina.
Domnul fie cu voi doi.

| Zenithf a răspuns:

A da, ascult-o pe @lindsay, mama ta te iubeste si sufera de suferinta ta, du-te si vorbeste cu ea si faceti pace, apoi vezi ce sfat iti da si ea in legatura cu amicul tau vechi care ti-a declarat dragoste. Eu cred ca si ea va fi de acord cu mine, oricum ea va cunoaste mai bine pe amandoi si sfatul ei este mai bun ca al meu.
Iarta-ma ca m-am prea infierbantat. blushing
Cred ca am devenit un sentimental de cand am aflat ca voi deveni tata. thinking
Sa auzim numai de bine, paa!

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu cred daca iti facea bine nu mai aveai starea aia si eu daca las vedea sau sa imi zic sa ma int cu el la fel as faace chiar daca mi-a facut nuam rau, daca nu mai tii la el incearca sa nu te mai vezi cu el dar daca da poate va impakti

| 2696 a răspuns:

Eu zic ca ti-a prins bine ca l-ai vazutwinking acum poti analiza corect daca mai simti ceva pentru el daca merita sa va impacati etc...probabil ca fostul tau prieten a rugat-o pe mama ta sa te aduca sa-l vezi pentru ca sincer nu cred ca o facea ea din propria initiativa...

| lindsay a răspuns:

Depinde din ce motive v-ati despartit. dar nu. nu consider ca a fost bine mai ales daca tu doreai sa treci peste. incearca sa-l eviti daca tu chiar vrei lucrul acesta si nu te supara pe mama ta. credea ca iti face un bine. multe mame nu ar face asa ceva. just. smile spune-ti ca esti puternica si mergi mai departe.

| un copil:x a răspuns:

Nu trebuia sa te certi cu mama ta, chiar daca te-a ranit faptul ca l`ai revazut pe fostul.

Ea a vrut doar sa te ajutetongue

| elena10 a răspuns:

Depinde daca inca il mai placi. Si eu am placut un tip si am incercat sa nu. Am reusit pana la urma si in ziua de azi nu vreau sa-l vad pentru ca imi trezeste iar sentimentele. Daca inca il mai placi cred ca e ok ca l-ai vazut(mai ales daca vrei sa fii iar cu el). Sper ca te-am ajutat.

| Andaa_2747 a răspuns:

Wow.

imi pare rau pentru tine.

nu cred ca ti-a facut bine ca l`ai vazut

si eu daca l`as vedea pe fostul acum cred ca m`as simtii la fel

straight face

sper sa poti trece peste asta

pe pup:*

mult noroc!:*